Na naszym Wydziale powołano Pełnomocnika Dziekana d.s. Wynalazczości

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt aktywnie uczestniczy w działalności na rzecz ochrony własności intelektualnej. Na Pełnomocnika Dziekana d.s. Wynalazczości naszego Wydziału został powołany dr inż. Mirosław Banaszak.

Celem tej inicjatywy jest wsparcie aktywności ochrony patentowej nad wynikami badań oraz bezpośrednia pomoc i opieka Pełnomocnika Dziekana d.s. Wynalazczości nad Państwa wnioskami.

Zapraszamy na spotkania szkoleniowe dla pracowników (13 październik 2017 r. godz. 10:00, sala 129A) i studentów (19 październik 2017 r. godzina 10:00, sala 129A) na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt.

Osoby zainteresowane pomocą w procedowaniu wniosku o ochronę własności intelektualnej (patent, wzór przemysłowy) zapraszamy do kontaktu z Pełnomocnikiem Dziekana d.s. Wynalazczości pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .